Gümüş ŞeLaLe Izle - A Haunting At Silver Falls 2013

Qorxu, Gərginlik  filmləri Gümüş ŞeLaLe Izle - A Haunting At Silver Falls 2013
Filmləri izləmək 100% ödənişsizdir!
Gümüş ŞeLaLe Izle - A Haunting At Silver Falls 2013 Ekran görüntüləri
Gümüş ŞeLaLe Izle - A Haunting At Silver Falls 2013

Silver Falls doğal güzellikleri olan şirin bir kasabadır. Kasabanın bu güzelliklerini esrarengiz ölümler gölgelemiştir.Herşeyden habersiz olarak kasabaya yerleşen Jordan, daha önce öldürülmüş küçük bir kızın hayaletini görmeye başlar ve olayın arkasında ki sır perdesini çözmeye karar verir..

Brett Donowho

Qorxu, Gərginlik  filmləri


Dostlarla paylaşmağı unutma!

Baxılıb: 49 dəfə

Ssenari müəllif(lər): Cam Cannon, Rachel Long


Rollarda: Erick Avari, James C. Burns, Steve Bacic


Ölkə: ABD

Çıxış:
28 M

Davametmə: 95 dq.
Şərhlər Gümüş ŞeLaLe Izle - A Haunting At Silver Falls 2013
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Oxşar filmlər
GizemLi Bakıcı Izle - The House Sitter 2015Ölüm Treni Türkçe Dublaj Izle - Backtrack HDIşıklar Sönünce Türkçe Dublaj Izle - Lights Out 2016Jack Goes Home Tr Altyazılı Izle - Tek Part 2016Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı Türkçe Dublaj Izle

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.