Maximum Ride 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part

Aksion / Elmi-qurğu Maximum Ride 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part
Filmləri izləmək 100% ödənişsizdir!
Maximum Ride 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part Ekran görüntüləri
Maximum Ride 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part

James Patterson’un kitabından esinlenerek sinemaya uyarlanmıştır.DNA’ları ile oynanmış yaşları 14 ile 16 yaşında değişen çocuklar, eğitim gördükleri özel okuldan kaçarlar. Dağlarda yaşayarak hayatlarını sürdürürler. Grubun en küçük bireyi kaçırılınca Maximum’un önderliğinde ki diğer melez grup, arkadaşlarını kurtarmak için harekete geçer.

Jay Martin

Aksion / Elmi-qurğu


Dostlarla paylaşmağı unutma!

Baxılıb: 36 dəfə

Ssenari müəllif(lər): Angelique Hanus


Rollarda: Allie Marie Evans, Patrick Johnson, Peter O’Brien


Ölkə: ABD

Çıxış:
2016

Davametmə: 88 dq.
Şərhlər Maximum Ride 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Oxşar filmlər
Simulyasyon (The Call Up) 2016 Türkçe Dublaj izleGizli Ve Tehlikeli Izle - Down And Dangerous 2013Görünmez Savaşçı Türkçe Dublaj Izle - Stealth Hd 2005Central Intelligence 2016 - Merkezi İstihbarat IzleCarnage Park 2016 - Ölüm Bölgesi Izle - Türkçe Dublaj

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.