Kateqoriya: Türkcə dublyaj Qorxu, Gərginlik  filmləri

Türkcə dublyaj Qorxu, Gərginlik  filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Gümüş ŞeLaLe Izle - A Haunting At Silver Falls 2013 (5 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Brett Donowho
Silver Falls doğal güzellikleri olan şirin bir kasabadır. Kasabanın bu güzelliklerini esrarengiz ölümler gölgelemiştir.Herşeyden habersiz olarak kasabaya yerleşen Jordan, daha önce öldürülmüş küçük bir kızın hayaletini görmeye başlar ve olayın arkasında ki sır perdesini çözmeye karar verir..
GizemLi Bakıcı Izle - The House Sitter 2015 (5 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jim Issa
Güzellik bazen yanıltır…Çocuk bakıcılığı yapan genç bir kadın, yeni bir iş ararken bir ailenin çocuk bakıcılığı işini kabul eder.Görünüşte iyi saf ve güzel birine benzeyen bu gizemli bakıcı zamanla ailenin başına dert olacaktır…
Ölüm Treni Türkçe Dublaj Izle - Backtrack HD (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Michael Petroni
Ölüler Asla Unutmaz… Psikolog Dr.Peter’in, Hayatı küçük bir kızın ölümüyle altüst olmuştur.Bu olayın şokunu üzerinden atmaya çalışırken ilginç bir olayla karşılaşır.Peter’in baktığı tüm hastalar aynı gün ölmüştür. Genç psikolog bu olayların arkasında ki gizemi çözmeye kararlıdır.
Işıklar Sönünce Türkçe Dublaj Izle - Lights Out 2016 (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David F. Sandberg
Rebecca, ışıklar söndüğünde tuhaf şeyler görmekteydi, bu durum onun aklını başından alır. Yaşı büyüdükçe o kötü günlerin geride kaldığını düşünmektedir. Ancak küçük kardeşi de ışıklar sönünce o tuhaf varlıkları görmeye başlamıştır. Rebecca, bu korkuyla yüzleşmek zorundadır…
Jack Goes Home Tr Altyazılı Izle - Tek Part 2016 (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Thomas Dekker
Jack ailesi ile birlikte kaza geçirir. Kazadan sonra babasını kaybeder, yaralı kurtulan annesiyle ilgilenmek zorundadır.Ancak Jack’in hayatında kazadan sonra tuhaf değişmeler olmaya başlar. Gerçek sandığı herşey bire birer yalana dönüşünce işler karışır..
Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı Türkçe Dublaj Izle (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Stuart Beattie
Uzun zamandır beklenen Frankenstein filmi yeni sürüm alt yazının çıkmasıyla birlikte sitemizdeki yerini alıyor.. Filmde Frankenstein yaratıcını öldürmüş ve kendisini bir arayış içerisinde bulunmuştur.. Melekler Frankensteini kendisi iki türün arasında bulmuştur.. Bu durumdan 200 yıl boyunca kaçmayı başaran Frankenstein’in sonunda izi bulunmuştur.. Onu ele geçirmeye çalışan iblislere karşı büyük bir mücadele verecektir..
Arzunun Bedeli Izle - Her Infidelity 2015 - Tek Parça Full (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Christie Will
Şehire yeni bir erkek öğretmen gelmiştir. Şehir sürekli hareketliydi eğlence oyun ve kadınlar… Ancak öğretmen tüm bunlardan uzaktır. Birgün tanıştığı evhanımı olan bir kadınla ilişkiye girerler.Duygularına yeniş düşen öğretmen arzunun bedelini ağır ödeyecektir.
Nefesini Tut Tr Altyazılı Izle - Don't Breathe 2016 (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Fede Alvarez
Rocky kız kardeşiyle birlikte daha iyi zengin hayat yaşamak istemektedir. Erkek arkadaşı Money’De kız arkadaşının isteklerini yapabilmek için zengin olmak istemektedir. Ortak arkadaşları Alex’de artık zenginliğin tadını çıkarmak istemektedir. Amaçları ortak olan üçlü zengin ama kör bir adamın evini soymaya karar verirler. Çok kolay olacaklarını düşündükleri iş,bilmedikleri gerçek nedeniyle tam bir kabusa dönüşecektir…

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.