Kateqoriya: Türkcə dublyaj Drammatik filmlər

Türkcə dublyaj Drammatik filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Kardeşim ve Ben - Feed Turkce Dublaj (1 gün öncə)
Drammatik filmlər / Tommy Bertelsen
Kardeşim ve Ben filmi izle Bazı ikiz kardeşler, mutluluğu üzüntüyü ve acıyı beraber yaşarlar. Hatta öyle ki rüyaları bile aynıdır. Olivia ve Matthew, 18 yaşında olan ikizlerdir. Yaşadıkları bir tra..
Ağ 2016 - The Net Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle (4 gün öncə)
Drammatik filmlər / Ki Duk Kim
Ağ 2016 filmi izle Güney Kore ile Kuzey Kore arasında yıllardır yaşanan gerilim en çok halkı etkilemiştir. Kuzey Koreli balıkçı Namchulwoo, iki koreyi birbirinden ayıran nehirde balık tutarak, eşi ..
Şeytan Tüyü (2016) Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle (4 gün öncə)
Drammatik filmlər / John Butler
Şeytan Tüyü 2016 izle Turucuncu saçlarıyla farklı bir görünüme sahip olan Ned, müzikle ilgilenmektedir ancak babasının dayatmaları sonucu rugby yatılı spor okuluna yazılır. Okulda ki diğer öğrencile..
Vahşi Duygular (1990) Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle (1 həft. öncə)
Drammatik filmlər / David Lynch
Vahşi Duygular hd izle Sailor ve Lula birbirlerine aşık iki gençtir. Lula'nın annesi bu beraberliğe karşı çıkmaktadır ve bu yüzden bir yolunu bulup Sailor'u hapse attırır. Bir süre hapiste yatan Sail..
Kemiklerine Kadar (2017) Filmi Türkçe Dublaj 1080p Izle (1 həft. öncə)
Drammatik filmlər / Marti Noxon
Kemiklerine Kadar izle Anoreksiya hastası (kendini şişman görme) olan 20 yaşındaki Ellen, gençliğinin en güzel yıllarını, iyileştirme ve zayıflama programlarına harcamıştır. Kızlarının bu durumuna ..
3000 Gece Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle, 3000 Nights (1 həft. öncə)
Drammatik filmlər / Mai Masri
3000 Gece izle Gerçek hikayeden esinlenmiştir. Genç Filistinli hamile kadın Layal, yattığı İsrail hapishanesinde erkek çocuğu dünyaya getirir. Zor koşullarda çocuğunu korumaya çalışan Layal'ı zor gü..
Deli Dolu 2016 Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle (1 həft. öncə)
Drammatik filmlər / Paolo Virzì
Deli Dolu filmi izle Beatrice ve Donatella, birbirinden tamamen farklı ve farklı hayatları yaşamış iki kadındır. İki kadının ortak noktası bir akıl hastanesinde tanışmış olmalarıdır. Donatella oğlun..
Tini Violetta'nın Büyük Değişimi 2016 Filmi 720p Hd Izle (1 həft. öncə)
Drammatik filmlər / Juan Pablo Buscarini
Tini Violetta'nın Büyük Değişimi hd izle Arjantin'de 3 sezon yayınlanan Violetta dizisinin devamı olan film versiyonudur. Ünlü bir şarkıcı olan Violetta, hayatından memnun değildir. Sevgilisi Leon'd..
Ana sehife WhatsApp Plus Yükle MP3 yükle Android APK Yükle Erotik sayt 18+ Tanışlıq Saytı

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.