Kateqoriya: Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu

Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Doktor Strange Türkçe Dublaj Izle - Doctor Strange 2016 (1 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Scott Derrickson
Doktor Strange 2016 film konusu: Ses ve görüntü yenilenmiştir. Stephen Strange, çok ünlü bir doktordur. Ancak gerçidiği trafik kazasından sonra mesleğine son verir. Çevresine göre çok havalı bir insa..
Serenity (2005) Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle (1 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Joss Whedon
Serenity filmi izle Galaksiler arasında çıkan savaşta, Malcolm Reynolds ve ekibi savaşın kaybedenleri tarafında yer almıştır. Savaştan sonra Malcolm Reynolds ve ekibi, Serenity adlı uzay gemisiyle ..
Kontrol Dışı (2001) Filmi 1080p Hd Türkçe Dublaj Izle (1 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Peter Howitt
Kontrol Dışı hd izle Milo ve Teddy, Stanford üniversitesinden mezun olmuş dahi birer bilgisayar mühendisir. Teknoloji devi NURV isimli şirketin sahibi Gary Winston, iki genci şirketinde işe almak i..
Şantaj 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle (1 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Phil Volken
Şantaj 2017 izle Karayipler'e tatil yapmak için gelen ailenin, tatil heyecanları kabusa dönüşür. Gözleri dönmüş acımasız balıkçılar, aileyi esir alırlar. Baba, karısını ve oğlunu kurtarmak için za..
Nitro Rush 2016 Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle (2 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Alain Desrochers
Nitro rush izle Max, genç eşini ölümün pençesinden kurtarmak ve oğluna verdiği sözü yerine getirmek için suça bulaşmıştır ancak hiçbir şey planladığı gibi olmaz. Eşinin ölümüne engel olmayan Max hap..
Kabuktaki Hayalet 2017 Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle (2 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Rupert Sanders
Kabuktaki hayalet izle Yakın gelecekte korkunç bir kaza geçiren Binbaşı uzun uğraşlar sonunda kurtulmuştur ancak bedeni kurtulamamıştır. Binbaşı kadın 9 Birlik adı verilen birliğin başına geitilmişti..
Kasırga F6 Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle ~ F6 Twister (2 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Peter Sullivan
Kasırga f6 izle Ethan Walker, Bir meteorologdur ve Teksas'ın küçük bir kasabasında yaşamaktadır. Yerel bir üniversitede hortumlar üzerine araştırmalar yapmaktadır. Birgün bir kasabayı kasırga vurur. ..
Larceny - Büyük Soygun 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Izle (3 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / R. Ellis Frazier
Larceny izle CIA, Meksika'nın Guantanamo'su olarak bilinen, girilmesi ve dışarı çıkması en zor hapishanesine girmesi için becerikli bir hırsız aramaktadır. Milyonlarca hırsızın arasından tarama yap..
Ana sehife WhatsApp Plus Yükle MP3 yükle Android APK Yükle Erotik sayt 18+ Tanışlıq Saytı

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.