Filmler izle, Türkçe, Rusca, Azeri Dublyaj Filmler, Qorxu fi

Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?

Türkcə dublyaj (13 / 618)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
Tom Ve Jerry: Willy Wonka Ve çikolata Fabrikası 2017 Izle (4 gün öncə)
Animasiya, cizgi filmləri / Spike Brandt
Tom ve Jerry: Willy Wonka ve çikolata fabrikası 2017 izle Sevimli kahramanlarımız Tom ile Jerry'nin maceraları devam ediyor. Willy Wonka çikolatalarını çok seven Charlie Bucket, yediği bir çikolatanı..
Son Macera (2017) ~ Going In Style Türkçe Dublaj Hd Izle (4 gün öncə)
Komediya filmləri / Zach Braff
Son Macera filmi izle Willie, Joe ve Albert, 80'li yaşlara gelmiş 3 emekli yaşlı insanlardır. Üç arkadaş geçimlerini aldıkları emeklilik parasıyla sağlamaktadırlar. Son dönemde emekli maaşlarının az..
Resident Evil: Vendetta 2017 Filmi Türkçe Dublaj Hd Izle (4 gün öncə)
Animasiya, cizgi filmləri / Takanori Tsujimoto
Resident Evil: Vendetta türkçe dublaj izle Ölümcül virüs New York'tan dünyaya hızla yayılmaya devam etmektedir. Chris Redfield, yaşayan ölülerle mücadelesinde Kennedy ve Rebecca'dan yardım ister. Gr..
Şeytan Tüyü (2016) Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle (4 gün öncə)
Drammatik filmlər / John Butler
Şeytan Tüyü 2016 izle Turucuncu saçlarıyla farklı bir görünüme sahip olan Ned, müzikle ilgilenmektedir ancak babasının dayatmaları sonucu rugby yatılı spor okuluna yazılır. Okulda ki diğer öğrencile..
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2017 Filmi 1080p Hd Izle (1 həft. öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Christopher Landon
Ölüm günün kutlu olsun izle Sakin sıradan bir hayat yaşayan üniversite öğrencisi Tree, bir sabah maskeli bir katil tarafından öldürülür. Ertesi günü Tree, sanki ölmemiş gibi yeni güne uyanır, ve y..
Təsadüfi Filmlər
Orphan - Evdeki düşman izle ~ Full HD Türkçe Dublaj Tek parça (11 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jaume Collet-Serra
Konusu : Bay John Coleman ile Bayan Kate Coleman’ın bebekleri annesinin karnındayken trajedik biçimde ölür. Bu olay Coleman çiftinde olumsuz etkiler bırakır. Yeniden çocuk sahibi olmayı göze alamayan ..
The Wolfman 2010 izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça, Kurt Adam HD (11 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Joe Johnston
Lawrence annesini kaybedince yaşadığı kasabayı terkeder ve uzun yıllar ortalıklarda gözükmez. Kardeşinin nişanlısı Gwen’in kardeşi kaybolur ve yardıma ihtiyacı vardır. Bunu duyan Lawrence yaşadığı top..
Tom & Jerry Back To Oz Türkçe Dublaj Izle 2016 (9 ay öncə)
Animasiya, cizgi filmləri / Spike Brandt, Tony Cervone
Tom ve Jerry Oz geri dönüyor. Daha önce yenilenler intikam almak için tekrar dönerler.Kansas şehrinde yine maceraadan maceraya koşaacaklar.
Отцы и Дочери (Fathers and Daughters) (11 ay öncə)
Drammatik filmlər / Gabriele Muccino
Сделать предмет прочных отношений между отцом и дочерью отца и дочери, дочь лауреат Пулитцеровской премии автор Jake Кэти Дэвис продолжает рассказ. Джейк Дэвис-летней дочери после смерти его жены в до..
Kalpazan - The Forger Türkçe Dublaj izle (11 ay öncə)
Drammatik filmlər / Philip Martin
İkinci nesil bir hırsızın bir sendikadan geri ödemek şartı ile para alması ve aldığı parayla çocuğu hasta olan bir babanın hapisten çıkmasını sağlamasıyla başlıyor. İlerleyen dakikalarda para geri öde..
Ana sehife WhatsApp Plus Yükle MP3 yükle Android APK Yükle Erotik sayt 18+ Tanışlıq Saytı

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.