Filmler izle, Türkçe, Rusca, Azeri Dublyaj Filmler, Qorxu fi

Təsadüfi Filmlər
Kabusa Dönen Yolculuklar - Hilebaz Büyücü (6 ay öncə)
Sənədli filmlər / Babək Cəfərov
Kabusa Dönen Yolculuklar - Hilebaz Büyücü
Testere - Saw 1 izle ~ Tek Parça Full HD - Türkçe Dublaj (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / James Wan
Jigsaw normal yaşam sürerken insanların suçlar işleyip hiç bir şekilde bedel ödememesinden rahatsızlık duymaya başlamıştır.Kendi adaletini kendi sağlamaya karar veren Jigsaw kurbanlarına korkunç oyun oynamaya başlar…
Gençlik (Youth) Türkçe dublaj izle Full (6 ay öncə)
Drammatik filmlər / Paolo Sorrentino
Tam olarak 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve son derece de özel olan filmler arasında da yer alan Youth izle filmini her zaman sizlerde sitemizden de izleyebilirsiniz. 2015 yılında yapılan bu film aynı zamanda da ortak olan bir film olarak bilinir. Filmin çekim yerleri konusunda İtalya, Fransa, İsviçre ve İngiltere ülkeleri her zaman tercih edilmiştir. Genel olarak bakıldığı zaman dram türünde olan bir film olduğundan her zaman bahsedebiliriz. Süre olarak bakıldığı zaman ise 118 dak..
Uyur Gezer Cinayetleri (nat Geo Türkçe Polisiye Belgesel) (6 ay öncə)
Sənədli filmlər / BelgeselO TV
Uyurgezer cinayetleri. Bazı bilim adamlarına göre kimi insanlar uykularında yemek yer , kimileri insanlara saldırır bazıları da suç bile işleyebilir. Bazı suçlular ise uyur gezer halde yapılan suçlara af getirebiliyorlar. Bazı cinayetler bu saye de savunma mekanizmasına uğruyorlar.Dünyanın en köyü şöhretli insanları bile bu savunmayı kullanmışlardır , gerçekten de günümüzde birini öldürüp hatırlamamak olabilir mi ? Bazı jüriler bu soruya evet dedi. Uyurgezerler ise şiddet uygulasalar bile uyanmı..
Genç Bir Kızın Günlüğü Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Romantik filmlər / Marielle Heller
1970`li yıllarda San Francisco`da geçen film, bir genç kızın annesinin erkek arkadaşı ile münasebet yaşamasını konu ediyor.
Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?
Saytımızda görmək istədiyiniz filmləri və ya axtarıb lakin tapa bilmədiyiniz kinoların məzmununu buradan yazıb sifariş edə bilərsiniz!

Türkcə dublyaj (13 / 534)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
Hush Türkçe Dublaj izle (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / : Mike Flanagan
Dilsiz ve sağır bir kadın olan Maddie gözlerden uzak, orman içerisindeki ıssız bir evde tek başına yaşamaktadır ama o akşam yalnız değildir çünkü psikopat bir katil sinsice onu izlemektedir.
Kemik Balta Türkçe Dublaj izle (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / S. Craig Zahler
Dört cesur adamın, bir grup esiri, yamyam bir kabilenin elinden kurtarma girişimini anlatacak olan film, eski usül western konseptine de fazlasıyla yakın duran bir görsel estetiğe ve öykü evrenine sahip olacak gibi görünüyor
Holidays 2016 Türkçe Dublaj izle (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Anthony Scott Burns, Kevin Kolsch
Holidays hayal gücünü de içine alan, sembolik hikayelerle kültürü, geleneği ve genel varsayımları gözler önüne seren antolojik nitelikli bir filmdir..
Vahşet Geçidi Türkçe Dublaj izle (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Campbell
Bir grup Avusturalyalı, Amerikalı turistleri bölgenin motorsikletli hayalet, efsanesiyle tanıştırırlar. Efsaneye göre motorsikletli hayalet hızlı giden gençleri uyarmak için görünürmüş. Kısa bir süre sonra meraklı gençler hep birlikte hayaleti görmeye giderler, hayaletle ilk karşılaşmalarından sonra, tatillerinin son gününde tekrardan bunu yapmaya karar verirler. Ardından hayalet efsanesinin çok daha farklı bir boyutunu öğrenirler ve ormanda kapana kısıldıklarının farkına varırlar...
Ölümcül Oyun Türkçe Dublaj izle (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Severin Fiala, Veronika Franz
Sıcak bir yaz günü, 9 yaşındaki ikizler ıssız evlerinde annelerinin estetik ameliyattan dönüşünü beklemektedirler. Yüzü tamamen sargılar içinde eve gelen annelerinin değişik davrandığını farkeden çocuklar, gelenin kendi anneleri olup olmadığından şüphe duymaya başlarlar. Güven ve sevgi duyguları altüst olur.

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.