Mobil Cihazdan Filmler izle, Türkçe, Rusca, Azeri Dublyaj Fi

Təsadüfi Filmlər
Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Animasiya, cizgi filmləri / Sam Liu
ustice League kahramanları bir düşman tarafından ele geçirilirse Dünya’yı onlardan kim kurtaracak? Teen Titans ekibine hoşgeldin demek istiyoruz! Robin’in önderliğinde dünyanın bir kez daha kurtarılmaya ihtiyacı var gibi görünüyor…
Kabr-i Cin Mühür Yerli Filmi Izle (2016) (3 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Volkan Adiyaman
İçinde çeşitli büyüler olan ve Cin tarafından yazılan bir kitabı her yüzyılda bir koruyucu adı verilen bekçiler kontrol etmektedir.Yıl 1915, Selim Zöhre’nin başkasıyla evlendirilmesi üzerine canına kıyar. Zöhre bu olay üzerine gizli kitabı bulur. Büyü yaparak bazı şeyleri düzeltmek isterken Azazel adında ki bir cin’i serbest bırakır ve olaylar başlar…
Deliler Evi (Madhouse) Türkçe dublaj izle (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / William Butler
Bir zamanların en saygıdeğer psikiatri hastanelerinden olan Cunningham Hall, şimdi parasızlık ve ilgisizlik yüzünden sınırlı bir mekanda çok fazla hastanın barındığı bir döküntü haline gelmiştir. Bütün bunlara rağmen tıp diplomasını alabilmek için burada staj için başvuran genç tıp öğrencisi Clark Stevens, kendisini bekleyenlerden habersizdir. Clark burada güzeller güzeli hemşire Sara ile tanışır. Sara ona hastaneyi gezdirirken Clark, hastaların gördükleri korkunç hayallerden ve intihara olan eğ..
Ville & Marie Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Drammatik filmlər / Guy Édoin
Ville-Marie, yıllar sonra eşcinsel oğlu ile bir araya gelen aktrist bir annenin, yaşadığı trajik olaylar konu ediniyor.
Dying of the Ligh izle – Türkçe Altyazılı HD (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Theodore Melfi
CIA Ajanı olan Even ve onun gizli dünyasını beyaz perdeye aktaran gerilim yüklü bir Nicolas Cage filmi.
Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?
Saytımızda görmək istədiyiniz filmləri və ya axtarıb lakin tapa bilmədiyiniz kinoların məzmununu buradan yazıb sifariş edə bilərsiniz!

Türkcə dublyaj (13 / 533)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
Kemik Balta Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / S. Craig Zahler
Dört cesur adamın, bir grup esiri, yamyam bir kabilenin elinden kurtarma girişimini anlatacak olan film, eski usül western konseptine de fazlasıyla yakın duran bir görsel estetiğe ve öykü evrenine sahip olacak gibi görünüyor
Holidays 2016 Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Anthony Scott Burns, Kevin Kolsch
Holidays hayal gücünü de içine alan, sembolik hikayelerle kültürü, geleneği ve genel varsayımları gözler önüne seren antolojik nitelikli bir filmdir..
Vahşet Geçidi Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Campbell
Bir grup Avusturalyalı, Amerikalı turistleri bölgenin motorsikletli hayalet, efsanesiyle tanıştırırlar. Efsaneye göre motorsikletli hayalet hızlı giden gençleri uyarmak için görünürmüş. Kısa bir süre sonra meraklı gençler hep birlikte hayaleti görmeye giderler, hayaletle ilk karşılaşmalarından sonra, tatillerinin son gününde tekrardan bunu yapmaya karar verirler. Ardından hayalet efsanesinin çok daha farklı bir boyutunu öğrenirler ve ormanda kapana kısıldıklarının farkına varırlar...
Ölümcül Oyun Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Severin Fiala, Veronika Franz
Sıcak bir yaz günü, 9 yaşındaki ikizler ıssız evlerinde annelerinin estetik ameliyattan dönüşünü beklemektedirler. Yüzü tamamen sargılar içinde eve gelen annelerinin değişik davrandığını farkeden çocuklar, gelenin kendi anneleri olup olmadığından şüphe duymaya başlarlar. Güven ve sevgi duyguları altüst olur.
Uğursuz - Ominous Türkçe Dublaj izle (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Peter Sullivan
6 yaşındaki çocuklarını trajik bir kazada kaybeden Michael ve Rachel’e tanımadıkları bir yabancıdan esrarengiz bir teklif gelir.

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.