Mobil Cihazdan Filmler izle, Türkçe, Rusca, Azeri Dublyaj Fi

Təsadüfi Filmlər
Qırmızı - Red 2 (2013) Azərbaycanca Dublyaj (6 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Din Parizo.
RED 2 84 000 000$. "O biri dünyada istirahət edək"... Azərbaycanca dublyaj filmlər yalnız bizim saytda.
Snowtown 2011 Filmi Türkçe dublaj izle (5 ay öncə)
Türkçe Altyazılı filmlər / Justin Kurzel
Film, Avustralya’nın Adelaide kentinin kenar mahallelerinde iki erkek kardeşi ve annesiyle birlikte yaşayan 16 yaşındaki Jamie’nin etrafındaki şiddetten kurtulmak için farkında olmadan azılı seri katil John Bunting’le yakınlaşmasının öyküsünü anlatıyor.
Adli Tıp Dedektifleri: Kaza Mı Cinayet Mi (türkçe Polisiye Belgesel) (5 ay öncə)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gün yüzüne çıkarıyor ve adalet önüne çıkmasını sağlıyor. Her bölümünde bir başka konunun ele alındığı belgesel serisinin bu bölümünde ‘Kaza mı Cinayet mi’ı izleyebilirsiniz. Korku, adrenalin, polisiye ve gizemli belgeselleri sevenler için kaçırılmayacak bir seri. Bir suçlu işlediği suçu her ne kadar g..
Kötü Komşular 2 Türkçe Dublaj Izle - Neighbors 2: Sorority (4 ay öncə)
Romantik filmlər / Nicholas Stoller
Eski komşularından bıkan Mac ve Kelly daha sakin bir yere taşınmaya karar verirler. Satış işlemleri için bir ay daha beklemeleri gerekmektedir. Bu sırada yan eve gelen yeni komşuları, eski komşularından beterdir. Mac ve Kelly bu yeni komşulardan kurtulmak için eski komşularından yardım isterler…
Yanlış Adam 2010 Filmi izle (Türkçe Dublaj) Wrong Turn At Tahoe (6 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Franck Khalfoun
Küçük kendi çapında işlerle uğraşan çetenin lideri kim olduğunu bilmeden Birini öldürür. Öldürdüğü adam En büyük uyuşturucu çetesinin önemli adamıdır…”Yanlış Adam” ı vurduğunu öğrenince iş işten geçmiş olacaktır.
Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?
Saytımızda görmək istədiyiniz filmləri və ya axtarıb lakin tapa bilmədiyiniz kinoların məzmununu buradan yazıb sifariş edə bilərsiniz!

Türkcə dublyaj (13 / 533)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
İşçiler Filmi Izle - Workers Türkçe Dublaj 2013 Hd (2 ay öncə)
Drammatik filmlər / Jose Luis Valle
Patronlar neden hep işçiler ‘i sömürmek zorundadır…Rafael 30 yıl boyunca aynı fabrikada çalışmıştır.Lidia’da aynı Rafael gibi 30 yıl boyunca zengin bir kadının hizmetçiliğini yapmıştır. Zenginler tarafından kazıklandıklarını anlayan işçiler
Gümüş ŞeLaLe Izle - A Haunting At Silver Falls 2013 (2 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Brett Donowho
Silver Falls doğal güzellikleri olan şirin bir kasabadır. Kasabanın bu güzelliklerini esrarengiz ölümler gölgelemiştir.Herşeyden habersiz olarak kasabaya yerleşen Jordan, daha önce öldürülmüş küçük bir kızın hayaletini görmeye başlar ve olayın arkasında ki sır perdesini çözmeye karar verir..
Hesaplaşma Zamanı Türkçe Dublaj Izle - Grudge Match (2 ay öncə)
Komediya filmləri / Peter Segal
Bugüne kadar yüzlerce boks maçına çıktılar.Kimi zaman yendiler kimi zaman başları önde ayrıldılar..Belli yaşa gelmiş emekliye ayrılmak üzere olan iki boksörün son maçları…
Gizli Ve Tehlikeli Izle - Down And Dangerous 2013 (2 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Zak Forsman
Peşinde ki ajanlardan bir adım önde olan Paul,uyuşturucu çetesinin içine düşmüştür. Ya kendisinden istenilen işi yapacaktır yada hayatta kalmak için kaçacaktır.
GizemLi Bakıcı Izle - The House Sitter 2015 (2 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jim Issa
Güzellik bazen yanıltır…Çocuk bakıcılığı yapan genç bir kadın, yeni bir iş ararken bir ailenin çocuk bakıcılığı işini kabul eder.Görünüşte iyi saf ve güzel birine benzeyen bu gizemli bakıcı zamanla ailenin başına dert olacaktır…

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.